Cultuur in de buurt

Emmen:     Centrum beeldende kunst Emmen     www.cbkemmen.nl

Nieuw Amsterdam:     Van Gogh Huis     www.vangogh-drenthe.nl

                                        Galerie van Strien     www.galerievanstrien.nl

Westerbork:     Herinneringscentrum Kamp Westerbork     www.kampwesterbork.nl

                         Museum van Papierknipkunst     www.museumvanpapierknipkunst.nl

Grolloo:     C + B Museum Grolloo     www.cubymuseumgrolloo.nl

Borger:     Hunebed Museum   www.hunebedcentrum.eu

                  Galerie De Omgeving     www.deomgeving.nl

Orvelte:     Orvelte Poort   www.orveltepoort.nl

                  Apple Museum   www.applemuseum-nederland.nl

Schoonoord:     Openluchtmuseum Ellert en Brammert ('s winters vanaf 1/11 gesloten)    www.ellerenbrammert.nl

Zweeloo:     Galerie De Kunstspieker     www.kunstspieker-zweeloo.nl

                      Zweeler Kerk - Het Zweeler Palet     www.zweelerkerk.nl

Benneveld:     't Leitze Pleijn     www.leitzepleijn.nl

Coevorden:     Museum Thijnhof     www.thijnhof.nl

                        Galerie Kunst op Vijf     www.kunstopvijf.nl